Rüyada La Havle Vela Kuvvete Demek

La havle demek

Rüyada “La havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîmi” görmek ve mânâsı: (Güç, kuvvet, ancak azamet sahibi yüce Allah’a mahsustur). Okuduğunu ya da okunduğunu görmek; rüya görenin başına gelecek felaketin önceden farkına varacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerine göre ise üzüntü ve kederin yok olmasına işarettir.Rüyada La havle demek ne anlama gelir; Bazen ise fa­kir birinin görmesi; zenginliğe kavuşacağına işarettir. Rüyada dua ve zikri okuduğunu görmek; rüya görenin mala ve nimete kavuşacağına işarettir. Allah Teâlâ’ııın muhafaza ve koruması altında olmasına da de­lâlet eder. Rüyada “La havle….” okumak gömü bulacağına veya mirasın olacağına işarettir

Rüyada la havle okumak

İlahi zikirlerden bir zikirle meşgul olduğunu görürse; Rüyada la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim okumak, hayra, berekete ve sevince işarettir.

Rüyada la havle çekmek

Rüyada Allah’a zikir etmek ya da edeni görmek; ahiret saadetine, af ve Allah’ın rahmetine kavuşmaya, yüce kıymete ve şerefe delalet eder. Rüyada zikri uygun olmayan bir yerde zikir ettiğini görmek; rüya gören kişinin dini inancından sapmaya işarettir.

Rüyada Cemaatle La havle zikretmek

Bir cemaatle beraber (La havle ve kuvvete) zikirde bulunduğunu görmek; rüya görenin bütün insanların kurtuluşunu istemeye alamettir. Zikire davet olunduğu halde geri durmak; rüya görenin İslâmiyet’ten çıkaca­ğına işarettir.

Rüyada cünup veya Hayız iken Zikretmek

Cünüb ve hayız iken dua ve zikirle meşgul olmasını La havle vela kuvvete okuduğunu gör­mek; haram olan bir işi kendi için lüzumlu görüp günaha girmeye işarettir.

Rüyada la havle duasını okumak

Rüyada la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim dua ve zikri okuduğunu görmek; rüya görenin mala ve nimete kavuşacağına işarettir. Allah Teâlâ’ııın muhafaza ve koruması altında olmasına da de­lâlet eder. Rüyada “La havle….” okumak gömü bulacağına veya mirasın olacağına işarettir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>